| tłoczenie płyt CD i DVD | kopiowanie płyt CD i DVD | nadruki na płytach CD i DVD |   
wtorek, 21 maj 2024r.    imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

 TŁOCZENIE płyt CD
 KOPIOWANIE CD/DVD
   tłoczenie czy kopiowanie

 NADRUKI na płytach
   przykłady nadruków
   bezpłatny projekt
   cennik nadruków
   jaki rodzaj nadruków
   jak przygotować projekt

 OPAKOWANIA do płyt

 ZAPYTANIE
 ZAMÓWIENIE

 SPECYFIKACJE do druku

 lista referencyjna
 strona główna

 KONTAKT

pobierz plik z ofertą świąteczną - kolędy, kartki, karnety


 

 TŁOCZENIE CZY KOPIOWANIE PŁYT CD, CDR, DVD - CO WYBRAĆ

Tłoczenie opłacalne jest dla nakładów powyżej 1.500 szt. Koszt jednostkowy jest wówczas znacznie niższy niż przy wykonywaniu nadruku na płycie CD-R oraz kopiowaniu materiału na duplikatorach (zobacz zamieszczony poniżej wykres).

Kopiowanie na płytach z wykonanym wcześniej nadrukiem wychodzi zdecydowanie taniej od tłoczenia dla nakładów poniżej 1.500 sztuk. Ważnym czynnikiem jest także fakt, iż można najpierw dostarczyć projekt do nadruku, a dopiero po wykonaniu nadruku materiał do kopiowania - jest to przydatne kiedy wykonywane są poprawki w materiale, a wzór nadruku jest już gotowy, możesz wówczas otrzymać gotowe płyty nawet w ciągu kilku godzin od momentu przekazania materiału do kopiowania!

Nadruk w obu przypadkach jest wykonywany na tych samych automatach sitodrukowych, dzięki temu bez względu jaka forma produkcji zostanie wybrana - produkt finalny wygląda dokładnie tak samo.

Kopiowanie na płytach CD-R bez nadruku najczęściej jest wykorzystywane w sytuacjach, kiedy termin realizacji zlecenia jest bardzo krótki. Mamy możliwość skopiowania nawet kilku tysięcy sztuk płyt w ciągu kilku godzin (proszę jednak pamiętać, że najbezpieczniej jest wcześniej zarezerwować termin).

 Porównanie cen tłoczenia oraz kopiowania płyt CD:

porównanie cen tłoczenia oraz kopiowania płyt CD, CD-R

tłoczenie płyt CD tłoczenie płyt CD - wykonywane od nakładu 500 szt. - w przypadku tłoczenia płyty objętość materiału zawartego na płycie nie ma znaczenia na wysokość ceny
nadruk na płycie + kopiowanie płyta z nadrukiem + kopiowanie - wykonywane od nakładu 150 szt. - na ceną ma wpływ objętość materiału (do 200 MB i powyżej 200 MB) oraz ilość kolorów nadruku na CD (1-2 lub 3-5) - wykres pokazuje przedział od najniższej do najwyższej ceny
kopiowanie na płycie bez nadruku kopiowanie na płycie bez nadruku - wykonywane od nakładu 100 szt. - na cenę ma wpływ objętość materiału (do 200 MB i powyżej 200 MB) - wykres pokazuje przedział od najniższej do najwyższej cenyzobacz także:
 tłoczenie płyt CD i DVD
 kopiowanie płyt CD
 opakowania do płyt CD i DVD
 nadruki na płytach

InfoPolska.plPolskiBiznes.plpłyty CDpłyty DVDkolędykartki świąteczne